Kosovarja chat. E dashuruar ne vjehrrin tim

Tregime Dashurie

Kosovarja chat

Kurrë nuk do ta di se si e bëri këtë veprim, as kur e bëri, por gjithsesi kjo ishte ne kohën derisa me lëpinte dhe me solli deri ne ekstazë. Ne mënyre automatike une e ktheva kokën dhe buzët tona u takuan. Ai kishte te drejtë, por mënyra se si e tha këtë, fliste se ne këtë sigurisht do ta përsërisnim. Kisha humbur e tëra, nuk dija se qka të beja… lloj lloj mendimesh me vinin ne kokë, nuk e besoja se si burri im mund të bënte seks me nje femer tjetër kur I kishte të gjitha tek unë. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorën ndërmjet këmbëve.

Nächster

E dashuruar ne vjehrrin tim

Kosovarja chat

Bërtita dhe me kofshë shtrëngova kokën e vjehrrit, duke u munduar që me pidhin te arrija sa me pranë buzëve te tija flakëruese dhe gjuhës se tij edhe me flakëruese. Po jua rrëfej këtë ne menyre që ju ta paramendoni pamjen lidhur me atë se si jam ndier e lënduar kur une qëndroja me orë te tëra vetëm me babain shumë tërheqës te Luiit. Kah ora 8 ne mbremje në banesë erdhi Nora dhe asaj I thash ta thirrte të dashurin kah ora 10 qe të vinte ta merrte dhe te shkonin ne nje motel te kalonin naten se bashku. U ul ashtu që une mund te shihja një pamje te mire nën peshqirin i, cili ishte i mbështjellur. Punoj si sekretareshë, ne mënyre që te bëj një ndihmesë financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmë orari. Buzët tona hulumtuan njëra tjetrën se paku dhjetë minuta para se ai te me prekte për here te pare.

Nächster

E dashuruar ne vjehrrin tim

Kosovarja chat

E pyeta nëse masturbonte ndonjëherë duke me menduar mua… -Po zemër sa herë që te takoja në koridor nuk mundja te rrija I qetë pa I mshu me dore tu e menu trupin tend, bythet e tua. Këtë gjë kurrë nuk ia kam përmendur Luit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste këtë lajm. Vendosa që ta fërkoja shtizën e tij gjithnjë derisa te mos fillonte te me lutej. Une tanimë isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumë te hollë i cili ishte aq i depërtueshëm sa që tërësisht vërehej trupi im i Iakuriquar. Ai përsëri i ktheu këmbët e mia mbi çarçaf dhe përsëri me puthjet e tij filloi që ta gjente rrugën nëpër trupin itim deri te buzët e mia.

Nächster

E dashuruar ne vjehrrin tim

Kosovarja chat

Fjalët e tij me goditën si rrufe. Ragipi e prezentoi atë, e pastaj e coi ne dhomën e tij te fjetjes. Kur ai me ne fund e largoi fytyrën nga vrimëza ime e lëngëzuar, une u ndjeva tërësisht e shkatërruar. As nuk është e nevojshme te them se sa shumë isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetëm një apo dy vjet para meje. Ai qëndronte pranë shtratit tim, ende lakuriq. Dhe tek atëherë une i lejova vetes që te eksplodoja dhe arrija ne një orgazëm te tille çfarë kurrënjëherë me pare nuk kam përjetuar ne jetën time rinore. Kur ai I degjoi këto fjale vetëm sa nuk I rat ë fikt nga gezimi, nuk po besonte se po I degjonte këto fjalë nga goja ime.

Nächster

Tregime Dashurie

Kosovarja chat

Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Kosova Sot Online. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrës, ne mjekër, ne qafë dhe me ne fund buzët e tija u gjetën ne buzët e mia. Menjeher shkova ne banjo dhe e pastrova pidhin nga sperma e kojshiut dhe kur u ktheva ai po me priste me padurim. Kur me puthi, une ndjeva shien e lëngjeve te mia dhe për një moment u dridha. Ai është shumë i koncentruar me vështrimet e veta ndaj meje dhe përjeton kënaqësi duke me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtëpi. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale.

Nächster

Huge Sex TV

Kosovarja chat

Ai u cmend nga ajo pamje dhe meniher filloi te lepihej… kur u afrua afer une u qova ne kembe dhe e pershendeta, -tung kojshi, aa je lodh hiq? Tani ai filloi te me qinte nga mbrapa dhe teksa po me qinte me kishte ngulitur thonjet e tij ne bythet e mija te medha sa qe me dhkaktonte edhe dhembje, e ndonje here me kapte per flokesh nga mbrapa duke me terhequr aq shume sa me afronte tek fytyra e tije dhe me kafshonte veshin dhe qafen, kjo gje me kalli krejt dhe nuk munda te permbahesha nga kënaqësia, dhe u derdha per së dyti herë ndersa ai akoma po vazhdonte pompimin nga mbrapa sikur nuk dinte te ngihej me kete pozitë. Finally, seeking a loan or rate with government backing can also help you secure the lowest rate possible. Nora u gezua shume nga kjo surprizë e imja ngase ajo I kishtë mundesit shumë te kufizuara nga familja dhe nuk mund te takohej me te dashurin kur te donte ajo. Une i pohova me kokë, e ai u përkul që te me puthte ne faqe. Në ate moment gjithqka u be e hapur dhe une si me gjysem zeri I thash, -Ja ku I ke kojshi, sonte jan tuat… këto fjale e ndezen ate dhe kur u ktheva perpara e pash ne sy e mu duk se edhe syt filluan ti rrjedhnin sperme nga gezimi. Prita që ai te ngritej, që spermën e tij ta zbrazte ne gojën e Lidës.

Nächster