Kerkoj vajza per seks. Lidhje,Takime

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

kerkoj vajza per seks

Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeçe banoj ne Tirane, jam e divorcuar me paraqitje dhe trup te mire. Djaloshi është i qartë në kërkesat e veta. Një çift që Jeton në Tiranë, ai 28 vjeç dhe ajo 2 vjet më e vogël, pohojnë se janë marrë vesh mes tyre që të bëjnë seks me femra të tjera. Kerkoj nje mik te dijë te ruajë sekretin, jo mashtrues e genjeshtar. Të jetë pa vese deri moshen 38 vjeç nga Tirana, juglindja, kurrësesi nga veriu, dore e bardhe, qytetar dhe i pergjegjshem per familje e shoqeri vetem per te krijuar familje perjetë. Unë jam një grua 35 vjeqare e martuar që 6 vite. Kam dëshirë të kem një shok, ta kem të dashur, pa i prishur punë njëri-tjetrit.

Nächster

os.remax.ca

kerkoj vajza per seks

Nores nuk I tregova gje per planin tim dike I thene se kete po e beja vetëm për të dhe se unë një nate mund të fleja vetëm pa problem. Dhe keshtu teksa po I peshperisnim njeri tjetrit ne vesh dhe po putheshim leht kur ktheva koken pash se kari I tije prap ishte ngritur si ne fillim I gatshem te shqyente qdo gje qe I dilte perpara, e kjo pamje disi me eksitoj edhe mua. Dominojnë kërkesat për seks në grup Kërkesat për treshe dhe bashkim çiftesh janë të shumta në njoftimet e publikuara. Duke belbëzuar me tha, -Po kojshike mezi po pres me ardh me ta pi ni kafe. Vetëm nëse jeni çift serioz dhe me orientim normal seksual jo homoseksual, jo biseksual. Megjithatë pas përvojës së parë shpejt vjen kënaqësia.

Nächster

os.remax.ca

kerkoj vajza per seks

Në Tiranë, kanë njoftuar edhe dy djem 20 dhe 25 vjeç që thonë se janë që të dy aktivë. Martesa ime nuk ka shkuar mirë ndaj dhe unë jam në kërkim të një lidhjeje sekrete me një zotëri të mirë që ta kem afër gjithmonë dhe të më kuptoj se sa vuaj. I interesuari të lërë numer telefoni ne gazete. Përshëndetje jam Eli nga Tirana 40 vjeç simpatike sinqertë me karakter të fortë. Ai që e gjen veten ne kete njoftim mund te leri numrin e tij ne gazete. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Një tjetër djalë që ka publikuar njoftimin e vet në faqet e internetit që kanë rubrikat vajzat kërkojnë djem, djemtë kërkojnë vajza dhe djemtë kërkojnë djem e vajzat kërkojnë vajza, shkruan se është i virgjër.

Nächster

Vajzat kërkojnë djem..!

kerkoj vajza per seks

Djaloshi tregon se është 32 vjeçar, bën seks me femra por është dhe pasiv me meshkuj. Po kërkoj nje shok te mìre ne cdo pìkpamje. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për tu njohur më shumë. Përshëndetje, jam një zonjë 62 vjeçe me arsim të lartë, grua e ve, pensioniste dhe me fëmijë të martuar. Jam një zonjë 52 vjece me origjinë nga Jugu shumë e zhgënjyer nga jeta e divorcuar banoj ne Tiranë me shtëpi me qera. Jam një grua nga fshati i Tiranës 53 vjeçe. After you purchase, I only need your website link.

Nächster

Njoftime nga femrat…

kerkoj vajza per seks

Jeta për mua është e vështirë kur ai që ke në krah nuk të mbështet po vetëm luan kumar. Tani ai filloi te me qinte nga mbrapa dhe teksa po me qinte me kishte ngulitur thonjet e tij ne bythet e mija te medha sa qe me dhkaktonte edhe dhembje, e ndonje here me kapte per flokesh nga mbrapa duke me terhequr aq shume sa me afronte tek fytyra e tije dhe me kafshonte veshin dhe qafen, kjo gje me kalli krejt dhe nuk munda te permbahesha nga kënaqësia, dhe u derdha per së dyti herë ndersa ai akoma po vazhdonte pompimin nga mbrapa sikur nuk dinte te ngihej me kete pozitë. Kerkoj nje zotëri për lidhje serioze, jo tallje e mashtrime. Dëshiroj të lidhem me një njeri të mirë për të krijuar familje. Jam 37 vjeçe, beqare me shkolle te larte dhe punoj ne Tirane.

Nächster

Vajzat Kerkojne Djem Per Seks

kerkoj vajza per seks

Kush i plotëson këto kritere te lërë numrin e celularit në gazetë. Jam e sinqertë vetem per martes. Do desha qe me ane te gazetes tuaj te njihesha me një njeri te mire te sinqertë te rregullt të dije te vleresoj nje femer. Ju lutem të kthejë përgjigje kush plotëson kushtet e njoftimit. Personi të jetë nga Tirana ose nga Durrësi, të jetë 54 vjeçe e lart.

Nächster

Lidhje,Takime

kerkoj vajza per seks

Kurse një 40-vjeçar nga Durrësi, kërkon edhe kënaqësi, edhe para. Të jetë pa vese deri moshen 38 vjeç nga Tirana, juglindja, kurrësesi nga veriu, dore e bardhe, qytetar dhe i pergjegjshem per familje e shoqeri vetem per te krijuar familje perjetë. Kontakti im është ekoci1975 gmail. Mosha e tij të jetë nga 30-50 vjeç dhe të jetë shumë i pastër. Jam Loreta nga Tirana, shumë e mbajtur dhe e paraqitshme, ne marrëdhenie pune, mbi 50 vjeçe, me ekonomi te mirë. Menjeher shkova ne banjo dhe e pastrova pidhin nga sperma e kojshiut dhe kur u ktheva ai po me priste me padurim. Te nesermën gjith ditën po endesha neper dhomë duke menduar nese duhet apo jo ta bëjë këtë gjë, por inati per tradhetin e tijë nga njera anë dhe nga ana tjetër deshira ime per ta provuar karin e uritur te komshiut me bërën që të vendos me lehtë.

Nächster

VAJZA PER SEKS

kerkoj vajza per seks

Lini numrin tuaj të telefoni në gazetë për komunikim të mëtejshëm. Kërkoj një mik ose shok për një ngrohtësi shpirtërore të nivelit tim dhe rreth moshës sime. I do everything including script, music and voiceover. Jam e interesuar për një zotëri të jetë i kompletuar dhe i paraqitshëm pa vese të këqia, për lidhje serioze. Një tjetër djalë është 31 vjeç dhe e ka publikuar lajmërimin e tij nga Prishtina.

Nächster